przejdź do zawartości

up

O firmie quick-mix

quick-mixquick-mix Sp z o.o. funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku i jako intensywnie rozwijający się podmiot oferuje innowacyjne materiały budowlane najwyższej jakości.


quick-mix Sp. z o.o. jest polską spółką międzynarodowego koncernu Sievert AG i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży:

  •     zapraw do klinkieru
  •     suchych zapraw budowlanych
  •     systemów ociepleń, tynków i farb
  •     hydroizolacji
  •     klejów i spoin do płytek
  •     produktów do renowacji obiektów zabytkowych
  •     zapraw do układania kostki brukowej i kamienia naturalnego

oraz innych materiałów chemii budowlanej.
qm_tuv
 

Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, dające pewność co do proponowanych rozwiązań. Najwyższą jakość produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

 

 quick-mix rawa mazowiecka

 

Firma quick-mix posiada 22 fabryki i prowadzi sprzedaż w 50 lokalizacjach w 19 krajach. W Polsce quick-mix posiada 2 nowoczesne zakłady produkcyjne: w Strzelinie i Rawie Mazowieckiej.
Doskonała lokalizacja obu zakładów, pozwala na skuteczną dystrbucję materiałów quick-mix na terenie całego kraju. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów i partnerów handlowych.


Stała obecność na budowach, ciągłe prace badawczo-rozwojowe oraz uważne śledzenie rynku pozwalają firmie quick-mix oferować produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania systemowe.
Produkty quick-mix dzięki łatwości stosowania oraz dopasowaniu do konkretnych potrzeb projektu zapewniają efektywną pracę wykonawcom, gwarantując jednocześnie satysfakcję inwestorów.

Sieć doradców techniczno-handlowych zapewnia fachową pomoc w doborze systemów i technologii wykonania prac przy użyciu produktów quick-mix.

Dane rejestrowe spółki:

quick-mix sp. z o.o.
ul. Nyska 36
57-100 Strzelin
NIP: 899-21-11-421
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców za numerem KRS 0000006638, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej
Prezes Zarządu Waldemar Pilczek
Kapitał Zakładowy 12.200.000 zł;

BRE Bank S.A o/Wrocław Numer konta: 78 1140 1140 0000 2145 9400 1001
    

Zapytaj nas