O firmie quick-mix

quick-mix

Firma quick-mix Spółka z o.o. obecna na polskim rynku od 1997 roku jest częścią międzynarodowej grupy budowlanej Sievert AG i od wielu lat oferuje innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, suchych zapraw budowlanych, systemów ociepleń oraz chemii budowlanej. Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, gwarantuje najwyższą jakość, łatwość stosowania i idealne dopasowanie produktów do potrzeb konkretnego projektu.

quick-mix jest również właścicielem marki tubag – jedynej na polskim rynku grupy produktów z oryginalnym trasem Tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów zapraw drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków. Najwyższe standardy produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

quick-mix rawa mazowiecka

Firma quick-mix posiada 28 fabryk w Niemczech, Chinach, Luksemburgu, Polsce, Rosji, Słowacji i w Czechach. W Polsce quick-mix posiada 3 nowoczesne zakłady produkcyjne: produkcja suchych zapraw w Strzelinie i Rawie Mazowieckiej oraz produkcja tynków, farb i gruntów w Rawie Mazowieckiej. Doskonała lokalizacja obu zakładów, pozwala na skuteczną dystrybucję materiałów quick-mix na terenie całego kraju. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów i partnerów handlowych.

Stała obecność na budowach, ciągłe prace badawczo-rozwojowe oraz uważne śledzenie rynku pozwalają firmie quick-mix oferować produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Produkty quick-mix dzięki łatwości stosowania oraz dopasowaniu do konkretnych potrzeb projektu zapewniają efektywną pracę wykonawcom, gwarantując jednocześnie satysfakcję inwestorów. Sieć doradców techniczno-handlowych zapewnia fachową pomoc w doborze systemów i technologii wykonania prac przy użyciu produktów quick-mix.

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie realizacji projektu budowlanego. Zachęcamy do czerpania z korzyści jakie oferujemy w postaci najwyższej jakości produktów, a także innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań dla budownictwa.